Jak poprawić swoją urodę przed randką?

511
Jak poprawić swoją urodę przed randką?
Jak poprawić swoją urodę przed randką?

Zima w tym roku jest coraz bardziej zmienna, z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę, że ludzie nadal chcą się umawiać, prawda? Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, co zrobić, jeśli chcesz umawiać się z kimś zimą!

Jak poprawić swoją urodę przed randką?

Czy warto teraz randkować?

Oczywiście nie można tutaj pominąć tematów związanych z koronawirusem, ponieważ obecnie trudno jest znaleźć miejsce, w którym można by Cię zaprosić. Nie jest to zaskakujące, ponieważ rząd zapowiedział luzowanie ograniczeń, ale restauracje i bary wcale nie są na tej liście. Pamiętaj, że też być za zimno na park, nawet przy ładnej pogodzie. Jeśli jednak należycie do bogatszego grona ludzi, to możecie na przykład wynająć domek w górach na weekend.

Jeśli jednak nie macie dużo kasy

Pamiętaj też, że warto omówić temat miejsca spotkania. Nigdy nie zakładaj, że wszyscy wiedzą wszystko, na przykład planując spacer, zapytaj partnera, czy zna akurat ten park. W końcu pamiętaj, im więcej wiesz o preferencjach danego partnera, tym większa korzyść dla ciebie i tym lepiej się dobierzecie. Warto jest założyć ciepłe ubranie – zimno nie poprawia urody, w szczególności jeśli będzie ciekło ci z nosa, oraz będziesz cała czerwona na buzi.

Nie spóźnij się!

Wiele osób zapomina, że spóźnienie to pokazanie, że ci nie zależy, a twoje pierwsze wrażenie nie będzie zbyt dobre. Dlatego zaplanuj całą trasę dzień wcześniej i postaraj się być na czas. Przed pierwszą randką weź prysznic, a następnie spróbuj wcześnie iść spać. Zmęczona poczujesz się gorzej i może to wpłynąć na twoją randkę. Dlatego postępuj ostrożnie i nie ekscytuj się spotkaniem, ponieważ nie na tym to polega. Staraj się też nie nosić nic zbyt grubego, bo jeśli jakimś cudem uda ci się wejść do jakiejś restauracji, to będziesz musiała zdjąć płaszcz – a nikt nie chce czuć spoconego ciała przy obiedzie, prawda?

Wazelina to dobry pomysł

Wazelina to odpowiedni sposób na to, aby twoja twarz była odpowiednio nawilżona, oraz przy okazji twoje usta nie będą pękać. Dlatego też dobrym pomysłem jest posmarować twarz oraz usta cienką warstwą, która ochroni cię przed chłodnym powietrzem. Oczywiście nie przesadź z tym, ponieważ to będzie bardzo widoczne na twojej buzi, i wcale nie doda ci to urody.

5/5 - (1)