Miłość do torebek

486

Większość kobiet kocha torebki. Panie potrafią mieć ich kilkadziesiąt, na każdą okazję, do każdego zestawu ubrań, a nawet dopasowane do nastroju. Torebka służy nam oczywiście pod względem praktycznym, ale nie oszukujmy się, również dekoracyjnym. Coraz większa liczba kobiet ma wysublimowane wymagania jeśli chodzi o wygląd torebek czy plecaków. Fajnie, gdy taki przedmiot jest spersonalizowany, stworzony specjalnie pod nasz gust i styl.

Kobieta z pasją

Tu do akcji wkracza Lidia Pilch, która z wykształcenia jest grafikiem, a także ma doświadczenie w projektowaniu i szyciu akcesoriów. Uwielbia sprawiać innym przyjemność, dzieląc się swoją twórczością. Większość jej pomysłów to prawdziwe prezenty, które kiedyś komuś podarowała. Jej realizacje posiadają nie tylko piękną oprawę zewnętrzną, ale również ciekawe wnętrze – wzorzyste poszewki, drobne dodatki z sentencją. Dlatego Pani Lidia stworzyła sklep HandMade Lidia Pilch i dzieli się pięknem, które projektuje i tworzy dla swoich klientów. Twórczyni we wszystkich działaniach stara się dbać o środowisko. Wykorzystuje nawet resztki tkanin. W projektach przeważają naturalne materiały, co jest ważne dla coraz większej liczby osób.

Bogata oferta

W sklepie znajdziemy szeroki wybór torebek i plecaków, a do tego oryginalną kolekcję: unikalne torby i plecaki, atrakcyjne kosmetyczki, ciekawe nerki, miękkie okładki i zakładki do książek, wesołe maseczki, a nawet świąteczne bieżniki i kalendarze adwentowe. Co ważne, produkty są stworzone nie tylko dla kobiet, ale również dla dzieci. Wszystko jest ręcznie wykonane i świetnej jakości. Materiały, które są tu używane to bawełna, aksamit, sztruks, dżins. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bez obaw, już właścicielka się o to postara!

Jak wybrać odpowiednią torebkę?

Unikatowa torebka to świetny prezent dla bliskiej osoby. Jesteśmy już przesyceni tym, co jest ogólnie dostępne i co może mieć każdy. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest dopasowanie podarunku do danej osoby. Trzeba się tylko zastanowić, jaki rodzaj torebki ktoś lubi, czy to typowa torebka zakładana przez ramię, czy nerka, a może plecak. Dodatkowo można wybrać motyw (zwierzęcy, roślinny lub inny) i materiał. Bardzo ciekawym pomysłem jest również wybór sentencji, którą można umieścić na torbie. To sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej dopasowany do przyszłej właścicielki. Mamy wtedy pewność, że torebka będzie niepowtarzalna, nikt nie będzie miał takiej samej, a przecież kobiety lubią mieć coś jedynego w swoim rodzaju, prawda?

To się ceni

W naszych czasach coraz bardziej cenimy rodzimy rynek, posiadanie pasji, oryginalność, ręczne wykonanie, miłą i przyjacielską obsługę, najwyższą jakość produktów. Prawda? Brzmi idealnie, ale najważniejsze jest to, że wszystko to można rzeczywiście znaleźć i to w jednym miejscu. Tak jak w damskiej torebce, gdzie trzymamy dosłownie wszystko, bo jak powiedział Thomas Anders (piosenkarz i producent muzyczny): „Gdy iluzjonista wyciąga królika z kapelusza, to jest sztuczka. Gdy kobieta wyciąga ze swojej torebki to, czego szukała, to jest cud”. 

5/5 - (1)