Dlaczego warto zainwestować w foliopaki z nadrukiem?

478

Dziś przesyłki kurierskie są niezwykle popularne. Każdego dnia kurierzy dostarczają tysiące paczek, szacuje się, że jedna osoba musi codziennie rozwieść nawet 150 przesyłek. Taka ilość generuje automatycznie zapotrzebowanie na foliopaki.

Co to są foliopaki?

Foliopaki stanowią jeden z najbardziej popularnych rodzajów opakowań. Wykorzystuje się je przede wszystkim do zabezpieczania paczek kurierskich – w przypadku niewielkich pod względem wagi i wymiarów przesyłek. Foliopaki to specjalne koperty z folii. Można je zakupić w najróżniejszych formatach. Zazwyczaj się wykonane z grubej folii LDPE i mają kolor czarny, zwykle nie jest transparentne, dzięki czemu zabezpieczają paczkę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promienie UV, ale i niepożądany wzrok osób trzecich. Taka folia zabezpiecza także paczkę przed otwarciem przez niepowołane osoby, ponieważ nie sposób ją zdjąć i włożyć z powrotem bez uszkodzenia jej. Choć często stosuje się foliopaki czarne, można je zakupić w różnych kolorach, popularne są czarne i białe, ale można znaleźć także zielone czy niebieskie. Tego rodzaju folia cechuje się znakomitą wytrzymałością – świetnie zabezpiecza transportowane paczki przez czynnikami zewnętrznymi, takimi jak brud, kurz, wilgoć, ale i uszkodzenia mechaniczne, jak przetarcia. Ponadto foliopaki są lekkie, zajmują niewiele miejsca, łatwo je użyć i można je przechowywać w różnych miejscach, nie wpływają także na wagę przesyłki.

Zastosowanie foliopaków

Foliopaki stosuje się tam, gdzie przesyłki są niewielkie i niezbyt ciężkie, czyli w różnego rodzaju sklepach, firmach kurierskich, magazynach czy centrach logistycznych itp. Taka folia świetna sprawdza się do transportowania rzeczy, które nie potrzebują wyjątkowych zabezpieczeń przed upadkiem czy stłuczeniem. Właśnie z tego powodu wykorzystuje się je do pakowania ubrań i koców, firanek, galanterii, książek, artykułów papierniczych czy spożywczych, a także i leków oraz innych dość lekkich i trwałych przedmiotów. Co ważne – foliopak może posłużyć także do ochrony przed brudem. Tego typu folie i inne opakowania warto kupować w sprawdzonych miejscach, takich jak Hurtownia opakowań Ekspert Południe.

Foliopaki z nadrukiem jako forma reklamy

Ogromną zaletą foliopaków jest to, że mogą posłużyć jako reklama – wystarczy, że umieści się na nich logo firmy. Foliopaki mogą być przezroczyste, ale można je kupić też w różnych kolorach i nanieść na nie nadruk – logo, grafikę, adres sklepu, motto przedsiębiorstwa, informację o aktualnej promocji itd. Odpowiedni nadruk stanowi reklamę dla firmy. Nazwa firmy na folii informuje odbiorcę skąd pochodzi jego przesyłka, ale zwiększa także rozpoznawalność marki, jeśli zauważą je i inne osoby. Nadruk może zwrócić uwagę wielu osób postronnych – osoby w magazynach, w których przechowuje się paczki, a potem osoby przebywające akurat pod domem odbiorcy czy na jego klatce schodowej. Warto zauważyć, że foliopaki z nadrukiem można kupić w bardzo niskich cenach, wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, takie jakhttps://sklep.ekspertpoludnie.pl/foliopaki-z-nadrukiem. Tylko w sprawdzonych miejscach można nabyć wysokiej jakości produkty o pożądanych właściwościach w niskiej cenie. 

5/5 - (1)